Lejlighed til leje, Stubbekøbing,
, 4850 Stubbekøbing- Lejlighed til leje
- 80 m2
- 5.500 kr. per måned
![Lejlighed til leje, Stubbekøbing, <span class="blurred street" onclick="ProcessAdRequest(1269594)"><span class="hint">Se vej-navn</span>[xxxxxxxxxx]</span>](/StaticFiles/media/432233/Cache/lejlighed1_134.webp)
- Lejlighed til leje
- 80 m2
- 5.500 kr. per måned
Lejlighed til leje, Stubbekøbing,
Fakta
Rapportér fejl- 1269594
- Lejlighed
- 80 m2
- 2
- 1.6.2025
- 5.500 kr.
- 16.500 kr.
- 16.500 kr.
Lejlighed til leje i 4850 Stubbekøbing
2 værelser
Information og data
Denne lejelejlighed ligger i Stubbekøbing. Stubbekøbing har postnummeret 4850, og ligger i kommunen Guldborgsund, som ligger på Region Sjælland. Boligen er i alt 80 m2 fordelt på 2 separate værelser. Boligen udlejes som almindelig lejebolig. Overtagelsesdatoen er 1.6.2025. Huslejen for lejligheden er 5.500 kr. per måned. Du skal betale et depositum på 16.500 kr.
Ofte stillede spørgsmål
Statistik over udviklingen i ledige lejligheder til leje i Stubbekøbing over den sidste måned
Herunder ser du udviklingen i udbuddet og udlejningen af ledige lejligheder til leje i Stubbekøbing over den sidste måned. I den første kolonne ser du datoen. I den anden kolonne ser du det samlede antal lejligheder til leje i Stubbekøbing på datoen. I den tredje kolonne ser du antallet af nye lejligheder i Stubbekøbing der er udbudt til leje på datoen. I den fjerde kolonne ser du antallet af lejligheder i Stubbekøbing der er udlejet på datoen. Se også samlet statistik over alle udbudte lejligheder i Stubbekøbing over tid, samlet statistik over nye lejligheder i Stubbekøbing over tid, samlet statistik over udlejede lejligheder i Stubbekøbing over tid
Dato | Alle lejligheder til leje | Nye lejligheder til leje | Udlejede lejligheder |
---|---|---|---|
12. maj 2025 | 1 | 0 | 0 |
Statistik over udbuddet af lejligheder til leje i Stubbekøbing
I nedenstående tabel ser du en række data om udbuddet af lejligheder til leje i Stubbekøbing.Se også samlet statistik over alle udbudte lejligheder i Stubbekøbing over tid, samlet statistik over nye lejligheder i Stubbekøbing over tid, samlet statistik over udlejede lejligheder i Stubbekøbing over tid
Lejligheder | |
---|---|
Antal ledige lejeboliger | 1 |
Nye lejeboliger | 0 |
Udlejede/solgte siden i går | 0 |
Ledige m2 i alt | 80 |